loader image

Masło do ciała mango

39,99 

Składnik aktywny

Informacje dodatkowe

Nie zawiera

SLS, parabenów, sztucznuch barwników, olei mineralnych, olei parafinowych, silikonów, PEG i glutenu

Pojemność

200 ml

Opakowanie

słoik kremowy

EAN

5902311940073

Nr BLOZ7

7060854

Kraj pochodzenia

Indie

dobra marka

Bogate w witaminy A,C,E i D, antyoksydanty i minerały. Naturalny emolient. W 100% bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz dzieci. Idealnie chroni skórę przed mrozem i wiatrem. Polecany do skóry dojrzałej, suchej i podrażnionej. nawilża wygładza ujędrnia redukuje zmarszczki. Mango – tak jak jest pysznym owocem tak posiada także wiele zalet zdrowotnych. Są to owoce pestkowe z miąższem i nasionami. Niezwykle kolorowy – występuje w środku – w miąższach od barwy czerwonej, przez żółta do pomarańczowej. Bogaty w minerały, witaminy i przeciwutleniacze. Jednym z najbardziej niezwykłych faktów na temat mango jest taki, że są one najbardziej spożywanym owocem na całym świecie. Jeśli uważasz, że mango są dostępne tylko w niektórych częściach świata, musisz wiedzieć, że są one importowane do prawie wszystkich części świata. Ludzie na całym świecie mają szansę delektowania się tym owocem. Od zawsze był to owoc określany jako królewski- ze względu na doskonały smak. Większość owoców i warzyw ma korzyści zdrowotne oraz odżywcze. Mango przy tym ma jeszcze słodki smak ( jako ciekawostka – pomaga ludziom cierpiącym na cukrzycę. Jest bogaty w błonnik i pomaga chorym na cukrzycę poprawić swoją kondycję) Mówi się, że pochodzi z Birmy i Indii, prawie cztery tysiące lat temu. W mitologii związanej z tym drzewem jest wiele faktów. W Indiach drzewo to jest pomyślne. Mówi się, że Gautama Buddha medytował w gajach mango. Liście mango są uważane za pomyślne i używane podczas wszystkich indyjskich festiwali. Wiele osób sadzi drzewa mango w swoich domach w Indiach. Indie są nadal największym na świecie producentem tego owocu. Indyjskie mango eksportowane są do wielu krajów za granicą. Masło z mango powstaje z ekstraktów z mango, które czynią cuda, aby wygładzić skórę. Jest to naturalne i organiczne masło, które jest dobre dla skóry. Jeśli masz spierzchniętą lub suchą skórę, możesz użyć masła z mango i wygładzić skórę. Mango dodatkowo: – zawiera potas, który pomaga zmniejszyć ryzyko zawału serca – witamina C w mango buduje kolagen, który jest dobry dla włosów i skóry – witamina A w mango chroni oczy i utrzymuje silny wzrok – mango zawiera także żelazo, które jest szczególnie dobre dla kobiet, które miesiączkują. Brak żelaza w ciele prowadzi również do depresji. – słodko-kwaśna kombinacja mango zapobiega powstawaniu kamieni nerkowych w ciele – witaminy A i C, utrzymują silny układ odpornościowy – owoc mango również spowalnia proces starzenia się – palone liście mango – opary z tego procesu pomagają złagodzić ból w gardle – mango drzewo ma wiele antyseptycznych i antybakteryjnych właściwości. MANGO – dobre dla umysłu, ciała i skóry.

  • brak nawilżenia
  • rozstępy
  • zmarszczki
  • pękająca skóra
  • sucha
  • dojrzała
  • dziecięca
  • podrażniona

Stosować na oczyszczoną skórę, równomiernie rozprowadzić kolistymi ruchami. Przed użyciem rozgrzej masło w dłoniach do uzyskania kremowej konsystencji.

magnifera Indica

Zamówienia są realizowane i wysyłane tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni świątecznych).
Zamówienia, które zostaną złożone w sobotę lub niedzielę i dni wolne od pracy zostaną przetworzone pierwszego dnia roboczego następującego po wyżej wymienionych dniach. Standardowy czas dostawy wynosi 48 h.

Opłaty z tytułu dostawy →

Zobacz także

Koszyk

Kontakt

BIOLINE by JoAnn
Anna Prasał-Lampowska

SIEDZIBA

ul. Nowogrodzka 31,
00-511 Warszawa

ODDZIAŁ
ul. Wojska Polskiego 65,
85-825 Bydgoszcz

NIP 5040061476
Regon 369028076

KONTAKT
e-mail: sekretariat@bioline.pl

OK
Ta witryna używa plików cookies. Przetwarzanie danych osobowych - obowiązek informacyjny.