loader image

Manufaktura kosmetyków naturalnych

Poznaj nas
Poznaj naszą historię

Zatrzymaj czas… naturalnie

Hasło przewodnie marki dedykujemy osobom, które kochają to co piękne i naturalne. Tym którzy odkrywając naturę w naszych kosmetykach pragną świadomie decydować o codziennych wyborach.
Manufaktura kosmetyków naturalnych

Jesteśmy stosunkowo młodą marką – wprowadzoną na rynek wiosną 2015r.

Dzięki przyjaźni, wzajemnej pracy, współpracy, energii do realizacji celów i przezwyciężania przeszkód na drodze – nasza wizja i marzenia stały się rzeczywistością.

W okresie zaledwie trzech lat obecności na rynku, manufaktura kosmetyków naturalnych BIOLINE odniosła wiele sukcesów i znalazła uznanie kobiet i mężczyzna nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Za co bardzo dziękujemy. Jesteśmy szczęśliwe oraz dumne, że możemy tworzyć razem z Wami tak piękną historię.

# kosmetyki naturalne # polskie naturalne kosmetyki #manufaktura kosmetyków naturalnych

Chcemy, aby marka BIOLINE by JoAnn inspirowała do odkrywania różnych stron piękna: naturalnego piękna, naturalnej pielęgnacji, kosmetyków pozbawionych parabenów i sztucznych barwników i bez testów na zwierzętach.

Mamy do zaoferowania szeroką gamę, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji dla pań, panów oraz najmłodszych.

Jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kosmetyk naturalny do problematyki, rodzaju i kondycji nawet najbardziej wrażliwej i wymagającej skóry.

Dokładamy wszelkich starań aby surowiec, z którego powstaje nasz kosmetyk był najwyższej jakości i pochodził z miejsc naturalnie występujących.

Mamy dla Was to co najlepsze… czystą naturę.

Poznaj nas lepiej…
BIOLINE by JoAnn

naturalne kosmetyki polskie
nagrody

Bioline laureatem programu
Dobra Marka 2016 i 2017

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dziewięciu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

Bioline - Manufaktura naturalnych kosmetyków
W ciągu ostatnich lat polscy konsumenci stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty. Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.
To właśnie klient i jego opinia kształtują działania wszystkich firm, dlatego wyróżnienia oparte na badaniach konsumenckich są dla nich szczególnie ważne. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.
Bioline - Manufaktura naturalnych kosmetyków
Bioline - Manufaktura naturalnych kosmetyków
nagrody

Zobacz nasze wyróżnione produkty

KUPUJ NATURALNIE…

Sklep z naturalnymi kosmetykami

OK
Ta witryna używa plików cookies. Przetwarzanie danych osobowych - obowiązek informacyjny.