loader image

Olejek chaulmoogra

59,99 

Składnik aktywny

Informacje dodatkowe

Nie zawiera

SLS, parabenów, sztucznuch barwników, olei mineralnych, olei parafinowych, silikonów, PEG i glutenu

Pojemność

50 ml

Opakowanie

butelka airless

EAN

5902311940516

Nr BLOZ7

7060874

Kraj pochodzenia

Indie

Rodzaj skóry

skóra sucha, wrażliwa, alergiczna, wymagająca, trądzikowa, problematyczna, z niedoskonałościami, cellulit, brak jędrności

Marka

BIOLINE by JoAnn

dobra marka

Olej chaulmoogra 100% czysty, tłoczony na zimno.

Swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza właściwościom lipolitycznym, które sprzyjają redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.
Idealny również do opalania. Stymuluje syntezę melaniny, dzięki czemu opalenizna jest bardziej jednolita i trwalsza. Skóra staje się jędrna, promienna i pełna blasku.
Najlepiej sprawdza się do ciała – pomaga w walce z cellulitem oraz przy niedoskonałościach skóry.
Polecany jest dla skóry trądzikowej, przy różnego rodzaju chorobach skóry, zapobiega nadmiernej produkcji sebum czy powstawaniu stanów zapalnych.
Na twarz stosować wyłącznie w małych ilościach – najlepiej w połączeniu z innym olejem (np. olejem kokosowym czy avocado), omijać okolicę oczu.

Krystalizacja to naturalny proces tego oleju, jeżeli jest przechowywany w zimnym pomieszczeniu. Aby produkt z formy półstałej zmienił się w formę ciekłą zalecamy wstawić butelkę z olejkiem do ciepłego pomieszczenia lub ciepłej wody na odpowiednią chwilę – olej wróci do płynnej postaci W przypadku kosmetyków naturalnych krystalizacja produktu może się zdarzyć. Jest to zjawisko całkowicie naturalne i nie wpływa na jakość czy trwałość danego oleju. W żadnym wypadku nie oznacza to, iż produkt jest wadliwy czy niebezpieczny dla użytkownika. Nasze produkty nie mają w składzie dodatków sylikonów, które często odpowiadają za konsystencję i fakturę kosmetyku. Najlepiej sprawdza się do ciała – pomaga w walce z cellulitem oraz przy niedoskonałościach skóry. .

atopowe zapalenie skóry, trądzik, przebarwienia pigmentacyjne, cellulit, brak jędrności

sucha, wrażliwa, alergiczna, wymagająca, trądzikowa, problematyczna, z niedoskonałościami

Twarz: nanieść niewielką ilość olejku na oczyszczoną skórę twarzy – najlepiej w połączeniu z innym olejem (np. kokosowym czy avocado), omijać okolicę oczu.
Ciało: nakładać na wilgotną skórę.
Włosy: wzmacnia słabe i wypadające włosy. Nakładamy olejek na nieumyte włosy i robimy kompres z ręcznika, po minimum 30 minutach należy umyć włosy.

Hydnocarpus Laurifolia Oil

Zamówienia są realizowane i wysyłane tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni świątecznych).
Zamówienia, które zostaną złożone w sobotę lub niedzielę i dni wolne od pracy zostaną przetworzone pierwszego dnia roboczego następującego po wyżej wymienionych dniach. Standardowy czas dostawy wynosi 48 h.

Opłaty z tytułu dostawy →

Zobacz także

Koszyk

Wyprzedaż

Kontakt

BIOLINE by JoAnn
Anna Prasał-Lampowska

SIEDZIBA

ul. Nowogrodzka 31,
00-511 Warszawa

ODDZIAŁ
ul. Wojska Polskiego 65,
85-825 Bydgoszcz

NIP 5040061476
Regon 369028076

KONTAKT
e-mail: sekretariat@bioline.pl

OK
Ta witryna używa plików cookies. Przetwarzanie danych osobowych - obowiązek informacyjny.