loader image
Promocja!

Olejek z nasion babchi

41,99 

Najniższa cena z 30 dni: 41,99 .

Składnik aktywny

Informacje dodatkowe

Nie zawiera

SLS, parabenów, sztucznuch barwników, olei mineralnych, olei parafinowych, silikonów, PEG i glutenu

Pojemność

50 ml

Opakowanie

butelka airless

EAN

5902311940509

Nr BLOZ7

7060864

Kraj pochodzenia

Indie

dobra marka

100% czysty. Olej z nasion babchi posiada znaczące właściwości przy pielęgnacji problemów skórnych, między innymi przy bielactwie. Stosowany zewnętrznie przyczynia się do zaniku plam bielaczych hamując również rozwój świeżych odbarwień. Działanie to zawdzięcza zawartemu w roślinie olejkowi eterycznemu. Wcierany w skórę pobudza ją wywołując zaczerwienienia. Bardzo ważne! Do przeczytania przed zastosowaniem: Olejek babchi pobudza krążenie krwi. Należy stosować go w bardzo małej ilości na zmienione miejsce- 1-2 krople wklepane opuszkiem palca. W czasie stosowania olejku należy unikać opalania i eksploatacji skóry na słońce gdyż może wystąpić reakcja uczuleniowa. Należy też ograniczyć spożycie kawy oraz napojów energetycznych. Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem produktu, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania alergii.

bielactwo, problemy skórne, łuszczyca, przebarwienia pigmentacyjne

ze zmianami, przebarwienia, plamy bielacze

Ciało: Czysty olej lub z dodatkiem innego (makadamia, kokos) wcieramy delikatnie przez 5 min w zmienioną chorobowo część ciała, godzinę przed lub po posiłku. Zabieg wykonywać 2 razy dziennie. Na początku białe plamy przebarwiają się i są koloru różowego, ale pigment wraca dopiero po kilku tygodniach lub miesiącach.
energetycznych.

Bardzo ważne! Do przeczytania przed zastosowaniem:
Olejek babchi pobudza krążenie krwi. Należy stosować go w bardzo małej ilości na zmienione miejsce- 1-2 krople wklepane opuszkiem palca. W czasie stosowania olejku należy unikać opalania i eksploatacji skóry na słońce gdyż może wystąpić reakcja uczuleniowa. Należy też ograniczyć spożycie kawy oraz napojów energetycznych.

Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem produktu, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania alergii.

Organic Babchi Oil

Zamówienia są realizowane i wysyłane tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni świątecznych).
Zamówienia, które zostaną złożone w sobotę lub niedzielę i dni wolne od pracy zostaną przetworzone pierwszego dnia roboczego następującego po wyżej wymienionych dniach. Standardowy czas dostawy wynosi 48 h.

Opłaty z tytułu dostawy →

Zobacz także

Koszyk

Wyprzedaż

Kontakt

BIOLINE by JoAnn
Anna Prasał-Lampowska

SIEDZIBA

ul. Nowogrodzka 31,
00-511 Warszawa

ODDZIAŁ
ul. Wojska Polskiego 65,
85-825 Bydgoszcz

NIP 5040061476
Regon 369028076

KONTAKT
e-mail: sekretariat@bioline.pl

OK
Ta witryna używa plików cookies. Przetwarzanie danych osobowych - obowiązek informacyjny.