loader image

Zestaw dla cery suchej – w zestawie taniej!

zobacz co nowego u nas

Zestaw z glinka białą oraz olejkiem awokado

W nowej odsłonie, nowej szacie, ale to ciągle naturalne piękne dla Ciebie. Natury nie chcemy i nie będziemy zmieniać. Zestaw z glinka białą oraz olejkiem awokado w komplecie dedykujemy nie tylko od święta, ale na co dzień jako program pielęgnacyjny dla skóry suchej.
Bioline - Manufaktura naturalnych kosmetyków

 

Jak działa nasz program?

Nasz program pielęgnacji suchej skóry ma na celu zrównoważenie gruczołów łojowych i ochronę skóry przed utratą wilgoci.

Sucha skóra jest zazwyczaj dziedziczna, ale może być również spowodowana wystawieniem na suchy klimat lub zimną pogodę. Jest to wynikiem niedoboru sebum lub oleju przez gruczoły łojowe pod skórą. Olej w skórze działa jako bariera przeciw utracie wilgoci, dlatego też sucha skóra ma tendencję do odwadniania. Skóra sucha jest zwykle delikatna i cienka. Pory są prawie niewidoczne, a skóra łatwo się marszczy. Ważne jest, aby chronić skórę przed utratą wilgoci, szczególnie w ciągu dnia. W miesiącach zimowych pomoże to osiągnąć olejek avocado.
Olej wyciśnięty z owoców awokado ma bardzo wysoką wartość odżywczą. Nasz olejek awokado to wersja ekologiczna (czysta) przetwarzana metodami naturalnymi. Olej z awokado tłoczony na zimno jest aktywnym składnikiem wielu kosmetyków do pielęgnacji skóry i produktów do pielęgnacji włosów. Mają one jedną z najlepszych właściwości nawilżających spośród wszystkich olejów.

Zalety tłoczonego na zimno oleju z awokado zależą w dużej mierze od obecności zdrowych jednonienasyconych kwasów tłuszczowych i witaminy E. Olejek stosujemy bezpośrednio na skórę lub możemy łączyć z glinką. Skutecznie i wręcz natychmiastowo działa w wygładzaniu skóry, dzięki czemu utrzymuje ona jedwabisty odcień i dotyk. Jest to wysoki poziom witaminy E, który chroni skórę przed stanami zapalnymi i swędzeniem, pomagając skórze zachować jej zdrowie i miękkość. Stwierdzono również, że przeciwutleniacze obecne w oleju mogą łagodzić nawet poparzoną skórę oraz wspierać w zwalczaniu chorób skórnych, takich jak egzema.

Bioline - Manufaktura naturalnych kosmetyków

Bezkonkurencyjny jeśli chodzi o nawilżanie. Olejek awokado może przeniknąć głęboko w skórę, w przeciwieństwie do innych olejów, co pomaga osiągnąć szybsze rezultaty. Zapobiega wysychaniu skóry, pozostawiając ją w trybie uwodnionym przez dłuższy czas. Mimo że działają dobrze w niemal wszystkich rodzajach skór, osoby z suchą skórą prawdopodobnie osiągają lepsze wyniki.

Olej z awokado tłoczony na zimno z czystą naturą jest również w stanie utrzymać skórę czystą i czystą z zanieczyszczonych cząstek a w domowych zabiegach spa łączymy go z glinką a glinka, istnieje już od czasów starożytnych i nie bez powodu.

Dobra staromodna ziemia ma wiele korzyści dla skóry. W ostatnim czasie rzeczy są butelkowane, paczkowane, modyfikowane aby nam usprawnić aplikacje- my mamy dla was glinkę w postaci sypkiej. Składniki elementarne pozostają z natury takie same – a maski z gliny stały się ogromną częścią naszego współczesnego piękna rutyny. Glina pochłania zanieczyszczenia i pomaga leczyć skórę.

Biała glinka kaolinowa jest najłagodniejsza i tym samym idealna dla wrażliwej, suchej skóry. Nie wchłania się tak bardzo a podczas zmywania możemy uzyskać delikatne złuszczanie.

Uzupełnieniem takiego zestawu pielęgnacyjnego jest BIO Hydrolat z melisy do stosowania rano i wieczorek jako naturalny bio tonik, pod krem lub pod serum.

już dostępny w naszym sklepie online!

Zestaw z glinka białą oraz olejkiem awokado

OK
Ta witryna używa plików cookies. Przetwarzanie danych osobowych - obowiązek informacyjny.